Prohledat tento blog

středa 15. června 2016

KAVITACE

zdroj: http://belleza.uncomo.com/
Pan Pavel zhubl za 8 týdnů 30 kilogramů. Zeštíhlete díky zázračné dietě za pět dní 15 kilogramů! Dejte si pilulku a můžete si rovnou koupit nový šatník!!!
Kéž by na trhu byla zaručená metoda, díky  které bychom bez cvičení a diety shodili kila navíc. Pokud by někdo objevil takový zázrak, pak by ho i se štíhlou rodinou, musela v zájmu obchodu konkurence vystřílet. Nic převratného na trhu není. abízí se jen doplňkové metody, díky kterým můžeme snadněji vyprovodit přebytečný tuk ze dveří. Několik berliček jsem v životě také vyzkoušela. Prášky, gely, drenáž, kavitaci. Poslední jmenovanou, jak mi vysvětlila kosmetička Lucka z Holmes Place, se dříve čistila rez z lodí a před pár lety (samozřejmě v upravené formě pro salony) způsobila boom u návštěvníků kosmeťáků, kteří chtěli zhubnout "ale kvapem, budu se vdávat/ přítel řekl, že je roztomilý, jak se mi třese zadek, když vstávám z postele." 
Kolik kavitace stojí a jak ošetření probíhá

Předem uvádím cenu, protože nejde o nejlevnější záležitost. Jedno ležení stojí 990,- Kč, výhodný balíček vyjde na 2.500,- Kč (cena se liší podle pracoviště), přičemž výraznější výsledky by se měly dostavit po pátém zopakování procedury. Pár centimetrů ale mínusujete hned po prvním dostavení. 
Den před objednaným termínem nepijte alkohol, ani dva dny po kavitování. Pijte ale hodně vody, tady se shazujete tělesnými tekutinami. Všechny nečistoty vychází ven. 

Průběh ošetření

Kosmetička mi nejprve dala vybrat problematickou partii ke kavitování. Je vhodné tuto partii opakovat pořád dokola Já si vybrala, jak je vidět podle fotografických záznamů,  které zveřejňuju týden co týden, zadní stranu stehen a zadek. Lucka mě potřela vodivým gelem a do ruky vložila kovovou destičku. Během 45 minut pak přejížděla po kůži ultrazvukovou hadicí a destička mi u hlavy vesele bzučela. Nevím, jak jsou na tom ostatní s citlivostí, ale byla jsem ráda, že u kavitace je možnost volit intenzitu vibrací. Z masírování mi totiž začala bolestivě brnět kyčel, takže jsme frekvenci snížili o 30%. Pak jsme ji zase zvyšovaly, abych přeci jen dosáhla maximálního výsledku ultrazvukové liposukce. Je prý ale spousta klientů, kteří v pohodě vydrží kavitovat na nejvyšší výkon.

Po 45 minutách mě ještě čekala lymfatická drenáž, aby se tukové buňky nebránily vyhoštění a pak jsem šla domu. S lehkým pocitem - na těle i v peněžence.

Můj závěr 

Dostat se do nové formy jde i bez ní. Stejného výsledku se člověk dopracuje i cvičením a správnou stravou. Na druhou stranu, jestliže chcete vidět výsledky o nějaký ten týden dříve, nebo se vám v určitých partiích zkrátka nedaří snížit objem, proč kavitaci nevyzkoušet. Žádné komentáře:

Okomentovat