Prohledat tento blog

úterý 7. června 2016

OPÁLENÁ KŮŽE, SEXY KŮŽE


Která by v létě nechtěla být za sexy kůži? U vody zpevněná, krásně opálená a vyhlazená? Kromě zdravého stravování a pravidelného posilování budeme svůdnější také díky bronzovému odstínu a hladké pokožce. Dobrá zpráva je, že oproti zpevňování, úmornému cvičení a sebekázni, kdy vám v jedenáct večer kus dortu div neskáče po hlavě, jak na něj máte chuť, u hnědnutí a broušení stačí držet, respektive mazat se a ležet, nebo stát.Peeling a opalování jdou ruku v ruce


Před opalováním je třeba zbavit pokožku odumřelých buněk a peeling podstoupit také po nějaké době opalování (po dovolené, sem tam po soláriu), aby kůže byla opět prozářená. Určitě jste vyzkoušely spoustu peelingových přípravků z drogerií, jako já.  Zrovna tak mám doma žínku z lufy, kterou bych se měla masírovat při každé sprše. Báječná teorie! V praxi jsem ale buď ospalá a líná při ranní sprše, nebo jsem unavená po celodenním shonu a zase líná, takže se lufou přejedu, aby se neřeklo, maximálně jednou týdne. 2x týdně. Dobře, prostě mám jí v koupelně a někdy s ní vydrhnu problematické partie.
Objevila jsem ale naprosto úžasnou službu v Holmes Place na Smíchovském nádraží. Nabízí peeling, který trvá půl hodiny a stojí čtyři stovky. Petr, který celé tělo zbaví odumřelých buněk, je strašně sympatický a nabízí všechno, aby se žena cítila jako v bavlnce. Lymfatickou drenáž, masáže, baňky a právě peeling. Líbám mu ruce za to, že se stačí objednat, natáhnout se na lehátko za doprovodu relaxační hudby a počkat si, až budu mít pleť na celém těle jako dětskou prdýlku. 
Zkuste si ve svém okolí najít také takové studio, které peeling nabízí a jednou za měsíc se běžte obrousit. Mezi lopatky si lufou sama nedosáhnete, tak, abyste masírování zvládla pět minut, že? Ani se nedrhnete půl hodiny. Ani s takovou intenzitou, která by měla být. 


Opalování a západ slunce jdou ruku v ruce


Protože přesně tak chci vypadat. Krásně opálená, jako bych na pláži ležela celý den, dokud slunce nezapadne. Jak na to? Vyzkoušela jsem všechno. Samoopalováky, solárium i válení se ve Žlutých lázních. 
Vezmu to odzadu, protože  mi to přijde logické. V Lázních, když ležím, už opálená chci být, takže si to škrtám z opalovacího procesu do plavek. Solárium, za mě ano. 2x týdně po použití krému na opalování do solária. Dříve jsem používala sprej od Dermacolu na opalování, díky kterému jsem měla pokožku krásně bronzovou a hlavně je o 500 Kč levnější než speciální krémy. Že by byl horší? Pochybuji. Do solária chodím s různými intervaly (i třeba jen na jaře, tudíž s přestávkou jednoho roku) deset let a jako rozinka nevypadám. 

Samoopalovací krémy rozhodně ano a troufám si říct, že jsem jich vyzkoušela tolik, že některé můžu doporučit. Začala jsem se samoopalovacími ubrousky Self Tan od Estée Lauder. pak se v poličce střídal L´Oréal a Vichy. Také občas používám tónovací krémy, osvědčil se mi Dove. Pokožka hnědne den po dni. Všechny jsou dobré, ale loni na podzim jsem objevila naprosto revoluční věc. Jmenuje se LUXURY TAN a umí krátkodobě opálit pokožku těla o několik odstínů a to hned. Prodává se ve třech variantách, podle toho, jak moc chcete okamžitě ztmavnout. Ideální, pokud potřebujete být hnědá na určitou chvíli. Ne do svatebních šatů :) Pokud byste se potila trémou, poteče z Vás hnědý pot. A to byste přece svým krásným šatům neudělala. LUXURY TAN je zkrátka luxusní "hnědý krém na boty". Okamžitě po nanesení vidíte proměnu z bledule na mulatku. Barva se z 90% smyje po osprchování. Je tedy bezvadný na večírek, nebo na focení. Okamžitě zaschne a oblečení barví jen pokud se potíte.
Jistě víte, že před nanesením krému je třeba, abyste si nejprve udělala zmíněný peeling. Doporučuji před nanesením samoopalováku nakrémovat suchá místa na těle, jako jsou lokty a kotníky mastným krémem, abyste se vyhnula nevzhledným flekům. Skvělý trik je po aplikaci barvicího přípravku otřít kůži mezi čelem a vlasy, kolem uší, lokty, kotníky, zápěstí a prostor mezi prsty odličovací vodou. Po nechtěném oranžovém odstínu nebude ani vidu.

Západ slunce a nová forma jdou ruku v ruce


Řekla jsem si, že při cvičení a pravidelném monitorování nebude vůbec na škodu, když budu postupně hnědnout. Svaly vypadají lépe na bronzové pokožce. Nyní víte, čím si k bronzu pomáhám já a budu moc ráda, za tipy, které používáte vy.


Žádné komentáře:

Okomentovat