Prohledat tento blog

středa 19. dubna 2017

BÍLÝ ÚSMĚV, PROSÍM


Nažloutlé zuby jsou zcela běžné a určitě se nad nimi nepozastavíte do doby, kdy si pořídíte fotku na denním světle, nebo když jste na dovolené a máte čas se zaměřit na všechny maličkosti na těle. Zapomenutý oholený chloupek na kotníku, přebytečný tuk na bocích, suchá kůže na holeních a... opět se fotíte všude. U palmy, na pláži, na hotelovém balkóně. A v tom to přijde - šťastný dovolenkový úsměv s barevnou chybou.
Vydala jsem se do Profimedu, abych si pořídila výstavní chrup za přijatelné peníze. Asistentka byla velice ochotná a doporučila mi více druhů zubních bělicích past. Některé odstraňují zubní plak a jsou vhodné na zašednutí a zabarvení tesáků v případě, že člověk holduje kávě, čaji, cigaretám a červenému vínu. Jiné pasty bělí do hloubky. Ačkoliv mám zuby v pořádku, zvolila jsem první variantu, která mi přišla šetrnější a vybrala si SWISSDENT EXTREME intenzivní bělicí pastu, s tím, že čím déle ji nechám působit, tím dříve se výsledek dostaví. Asistentka mi doporučila, abych si pastou zuby čistila ráno a večer a nechala ji působit klidně i patnáct minut. Ne vždy mám náladu na tak dlouhý proces (patnáct minut jsem vydržela pouze dvakrát ze začátku, abych byla upřímná), přesto se po měsíci raduji z výsledku. Zuby sice nemám bílé jako nepopsaný list, přesto jsou světlejší o dva odstíny.
Pokud tedy svým úsměvem chcete na své okolí mile zapůsobit, určitě si nějaké to bělidlo pořiďte. Vejdete se do tisícovky a dobrý a pěstěný dojem je k nezaplacení. Profimed nabízí kromě klasických pas také bělicí pera, výplachy, cestovní sady a speciální kartáčky, které obsahují bělící částečky. Ten jsem si koupila také. Když už bělím, tak se vším všudy.Žádné komentáře:

Okomentovat