Prohledat tento blog

středa 10. května 2017

OBNOVENÍ VLASOVÉ STRUKTURY

Léta chodím na melír ke kadeřnici, ale loni před odjezdem na dovolenou jsem neměla čas a rozhodla se udělat velikou chybu - dobarvit si odrosty sama doma. Výsledkem byl oranžový nádech, který jsem se pokusila vytáhnout dalším nánosem peroxidu. Na ostrém mořském světle jsem dokonale zapadla mezi rusky hovořící osazenstvo bazénu a chytla nervy. Strakaté vlasy mi zachraňovala místní kadeřnice, která oranžovou stáhla hnědým přelivem. Po návratu do Čech hlavu čekala další nálož hnědé barvy, protože se mi zalíbilo být chvíli brunetou. Odstín mi opět nesedl. Sebrala jsem tedy odvahu a nechala si vynadat od své kadeřnice, která mě poučila o tom, proč si vlasy žena nemá barvit sama doma. Protože mi kadeřnice mezitím, co jsem experimentovala, otěhotněla a chystala se na mateřskou dovolenou, čekalo mě hledání nové úžasné kouzelnice. Našla jsem ji. Nyní chodím na melír do Salon Bello. O krásnou kštici mi nyní pečuje šikovná kadeřnice Erika. Na prvním sezení mi vyprávěla o vlasové proměně své maminky, která si koupila šampon Plantur39. Tento zázrak Erika doporučuje všem zákaznicím. 
Mé kroky vedly ze salonu do lékárny. Koupila jsem si šampon na poškozené a jemné vlasy i tonikum a nemůžu si oba přípravky vynachválit. 
Šampon pracuje na bázi kofeinové vzpruhy. Působí dvě minuty, pak se opláchne a následuje obvyklá úprava vlasů. Tonikum se doporučuje používat každý den, jemným vmasírováním do hlavy.
Při dalším dobarvování odrostů už mě Erika chválila, protože deset centimetrů od hlavy měly vlasy silnou strukturu a hezky se leskly.
Pokud jste také ujely a vlasy si zničily, nebo vás, dámy, trápí tenké a lámající se konečky, určitě Plantur39 vyzkoušejte. Koupíte ho v lékárně. 


Žádné komentáře:

Okomentovat